Kerda.cz

specializovaný cyklistický obchod a servis kol

telefon 24+420 485 151 178 | prodejna

servis kol 24+420 485 150 146 | servis kol

CYKLOSPORT KERDA | facebookfacebook 24

Online katalog

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

O nás

V oboru cyklistiky pracuje firma Kerda Liberec již od roku 1991. Svým zákazníkům v libereckém regionu nabízíme 28 let tradice kvalitních služeb a produktů v oblasti cyklistiky. Jsme prvním Shimano Servis Centerem v České republice už od roku 1996. Cyklosport Kerda Liberec je oficiálním Author Bike Centrem. Jsme autorizovaným RockShox Center Servisem. Kerda Liberec je také oficiálním Mavic Tech-Dealer.

 Cyklosport Kerda

28 let tradice Cyklosport Kerda Liberec

Za dlouhou dobu fungování naší firmy Cyklosport Kerda Liberec jsme se vždy snažili o maximální vštřícnost k zákazníkům, o nabídku kvalitních kol, oblečení, doplňků a dalšího cyklistického vybavení. Velkou váhu dáváme kvalitě i na straně oprav a servisu a dalších nabízených služeb.

  

Cyklosport Kerda Liberec nabízí jen kvalitu

Zastupujeme mnoho významných cyklistických a sportovních značek.

kerda-liberec-author kerda-liberec-bbbkerda-liberec-castellikerda-liberec-etapekerda-liberec-feltkerda-liberec-mavickerda-liberec-rockshoxkerda-liberec-schwalbekerda-liberec-shimanoAPACHE - ELEKTROKOLAROCK MACHINESILVINISUPERIOR

kerda liberec authorkerda liberec feltkerda liberec rock machinekerda liberec superiorkerda liberec apachekerda liberec shimanokerda liberec bbbkerda liberec castellikerda liberec etapekerda liberec mavickerda liberec rockshoxkerda liberec schwalbekerda liberec silvini